24 nov 2017
Tivolivredenburg Utrecht

Aanwezigen

A

  1. Alaa Shehada Theatre Hotel Courage
  2. Alejandra Castro Albersen verhuur bv/ Deuss Music
  3. Ameer Theatre Hotel Courage
  4. Amir Theatre Hotel Courage
  5. Anne-Christine Wemekamp Wishful Singing
  6. Anne de Jong New Arts International BV
  7. Anne Fé de Boer Theatre Hotel Courage
  8. Annemarie Goedvolk Lustr bv
  9. Annemarie Reitsma ArtEZ Hogeschool voor de Kunsten
  10. Annemijn Bergkotte Ragazze Quartet
  11. Anne Nuninga Theatre Hotel Courage
  12. Anne Steward Preludium
  13. Annett Andriesen Internationaal Vocalisten Concours
  14. Annie Moeskops Muziekgebouw Eindhoven
  15. Anthony Fiumara Bestuur Buma/Stemra
  16. Aqil Dahhan Theatre Hotel Courage
  17. Arjan van der Horst TivoliVredenburg
  18. Arne van Vliet BECCA Europe
  19. Arnold Marinissen Conservatorium van Amsterdam
  20. Arriën Molema Bestuur Buma/Stemra
  21. Arthur van der Drift Muziekgebouw Eindhoven
  22. Astrid de la Fuente zzp

B

  1. Bart Mennings Artiest
  2. Bart Mennings Artiest
  3. Bart van de Lisdonk Ledenraad Buma/Stemra
  4. Bas van Drooge Cappella Amsterdam
  5. Beitske de Jong NPO Radio4
  6. Berend Schans VNPF
  7. Bert Begeman TivoliVredenburg
  8. Bert Koch Kugoni Trio
  9. Bert Mennings Cobra Museum of Modern Art
  10. Boudewijn Berentsen Muziekgebouw aan 't IJ
  11. Brechtje van Dijk -
  12. Bruno Musicus

C

  1. Caroline Bakker Johan Wagenaar Stichting
  2. Caro Nieuwenhuis The Changery
  3. Cato Ootes TivoliVredenburg
  4. Chandana Sarma Theatre Hotel Courage
  5. Chantrêle Semmoh Student InHolland
  6. Charlotte Gyselink Klarafestival
  7. Collins Seymah Smith Theatre Hotel Courage
  8. Constance Deelen Muziekgebouw Frits Philips Eindhoven
  9. Corine Rietveld NPO Radio 4
  10. Corné Ran Zuiderstrandtheater
  11. Cyriel Pluimakers Theater De Stoep

D

  1. Daniela Solano Noorderkerkconcerten
  2. Daniel Verstappen D&V Music
  3. Dario Mannino MAMUSIC
  4. David Dramm Splendor
  5. Davo van Peursen Donemus
  6. Delphine Hesters Kunstenpunt
  7. Desiree van Warmerdam Muziek Saecken
  8. Dineke Nauta Ebonit Saxophone Quartet
  9. Dominique Vleeshouwers Theatre Hotel Courage

E

  1. Elisa Kuijt LUSTR
  2. Ellen van der Sar Residentie Bach Ensembles
  3. Els Buffel Klarafestival
  4. Eric Vloeimans Artist
  5. Erik Mans TivoliVredenburg
  6. Esther Gottschalk Nieuw Geneco
  7. Esther van Helvoort Independent Music Professional
  8. Eva Guerra D&V Music
  9. Eva Huisman TivoliVredenburg
  10. Eva Middelhoff Schouwburg de Vereeniging Nijmegen
  11. Eva Postema Nederlandse Bachvereniging
  12. Evelien van den Bos Human Link
  13. Eveline Wentzel Ivy Artists & Internationaal Kamermuziek Festival Utrecht
  14. Ezra Bredius Theatre Hotel Courage

F

  1. Fedor Teunisse Slagwerk Den Haag
  2. Felix Rottenberg -
  3. Feyo Sickinghe Prinses Christina Concours
  4. Floor Marcusse Stadsschouwburg en De Vereeniging Nijmegen
  5. Floor Wittink zzp
  6. Florens Booij Gemeente Utrecht
  7. Floris Don Rotterdam Philharmonisch Orkest
  8. Francien Schatborn Solo-altist bij Radio Filharmonisch Orkest
  9. Frank Veenstra Muziekgebouw Eindhoven
  10. Frans Vreeke TivoliVredenburg
  11. Fred Luiten Fred Luiten Concertorganisatie
  12. Frits Schutte Muziekinstrumenten Fonds

G

  1. Gabriël Oostvogel De Doelen
  2. Geert-Jan van Beijeren ArtEZ Hogeschool voor de Kunsten
  3. Georges Mutsaerts Wonderfeel
  4. George Wiegel Rotterdams Philharmonisch Orkest
  5. Gerard van den Bos 1+1=11
  6. Gerrit Geerts Het Collectief vzw
  7. Gert Gering Theaters Tilburg
  8. Gert Wijnalda Dutch Harp Festival
  9. Gijs Verburg Buma Cultuur
  10. Gosuin van Heeswijk Brabants Kenniscentrum Kunst en Cultuur
  11. Guy Corneille De Dansers
  12. Guy van Hulst TivoliVredenburg

H

  1. Habbo Beem -
  2. Hannah Soepenberg Kameroperahuis
  3. Hanna van de Ven LUSTR
  4. Hanno Tomassen TivoliVredenburg
  5. Hans Aalbers Bestuurslid Buma Cultuur
  6. Hans Stekelenburg Buma/Stemra
  7. Harry-Imre Dijkstra Opus 132 Concertdirectie
  8. Henk Guittart Componist en coach
  9. Henk Heuvelmans Gaudeamus Muziekweek
  10. Henk Kuipers Kuiperscultuur
  11. Henriëtte Post Fonds Podiumkunsten
  12. Hester Haveman TivoliVredenburg

I

  1. Idske Bakker Who's Next
  2. Ikaros van Duppen Buma Cultuur
  3. Ilja Tromp Friendly Fire
  4. Ilonka van den Bercken Green Room Creatives
  5. Ineke Smits Independant Music Professional
  6. Ingeborg Walinga Noord Nederlands Orkest
  7. Inge van Verschuer Young Pianist Foundation
  8. Irene Witmer Nederlands Philharmonisch Orkest - Nederlands Kamerorkest
  9. Irja Zeper Codarts hoge school voor de kunsten
  10. Ivana Kovac Codarts/Lux Aeterna I.K.

J

  1. Jaap Hülsmann International String Quartet Biennial Amsterdam
  2. Jaap van Hellenberg Hubar Thijl 2018/4Culture
  3. James Oesi Musicus
  4. Jan-Bas Bollen Nieuwe Geneco
  5. Jan Geert Vierkant Metropole Orkest
  6. Janneke Godschalk Nederlands Kamerkoor
  7. Janneke van der Wijk Conservatorium van Amsterdam
  8. Jan-Peter de Graaff Componist
  9. Jantienke Gelderman LUSTR
  10. Jaurana Verschuren LUSTR
  11. Jeanita Vriens Ragazze Quartet
  12. Jennifer Trel Project organisator LUSTR bv
  13. Jeroen Bartelse Raad voor Cultuur
  14. Jeroen Berg TivoliVredenburg
  15. Jeroen Smits Muziekgebouw Eindhoven
  16. Jeroen Vanacker Concertgebouw Brugge
  17. Job Noordhof Nederlands Philharmonisch Orkest
  18. Joey Donnelly Theatre Hotel Courage
  19. Johan Dorrestein Cello Biënnale Amsterdam
  20. Johan Kloosterboer De Nieuwsmakelaar
  21. Jonathan Mills Edinburgh International Culture Summit
  22. Joost Westerveld Amsterdam Sinfonietta
  23. Jorinke van Deelen Het Concertgebouw
  24. Jorunn Labordus TivoliVredenburg
  25. Jos Bleijerveld TivoliVredenburg
  26. Josje Goudswaard pianist
  27. Jos Roeden philharmonie zuidnederland
  28. Jos Schillings HKU Utrecht Conservatorium
  29. Judith Hartman Wilminktheater en Muziekcentrum Enschede
  30. Judith van de Crommert New Arts International
  31. Juliette Dufornee Organisatie Oude Muziek
  32. Jurjen Toepoel Parkstad Limburg Theaters
  33. Jurriaan Rammeloo LUSTR

K

  1. Karen Smit Nederlands Blazers Ensemble
  2. Katrien van Beurden Theatre Hotel Courage
  3. Kayleigh Hagen Wonderfeel
  4. Kees Meijer Stichting Orkest van het Oosten
  5. Kees Vlaardingerbroek Radio Filharmonisch Orkest
  6. Khadijeh Khanfari Poor Theatre Hotel Courage
  7. Kiki Raposo de Haas Calefax
  8. Kimberly van Aart Boekmanstichting
  9. Koen Kevel PME-técnica
  10. Kristien Jansen Internationale Koorbiënnale Haarlem
  11. Kurt Bertels Kugoni Trio

L

  1. Lidy Ettema Utrecht Marketing
  2. Lieke Timmermans TivoliVredenburg
  3. Liesbeth den Boer Stichting Stadsschouwburg en Philharmonie Haarlem
  4. Lies Rubingh Orkest van het Oosten
  5. Lieven Cooiman Wishful Singing
  6. Linda Bouman Stadsschouwburg en De Vereeniging Nijmegen
  7. Loes Visser Britten Jeugd Strijkorkest
  8. Lonneke Kok Raad voor Cultuur
  9. Lonneke Regter Musonia & Cultuurhandel
  10. Lotte Wieffer Concert- en congresgebouw de Doelen
  11. Lucas de Groen Theatre Hotel Courage
  12. Lucas van Slegtenhorst Bestuur Buma Cultuur
  13. Lucienne Kip Orkest van het Oosten
  14. Lucine Schipper TivoliVredenburg
  15. Luuk van Geffen Holland Baroque

M

  1. Maaike van Steenis Succesvol ondernemen als creatief
  2. Maarten Mostert Cello Biënnale Amsterdam
  3. Manon Schreurs Splendor
  4. Manon Veenendaal Stichting Nationaal Muziekinstrumentenfonds
  5. Marcel Baudet Young Pianist Foundation
  6. Marcel Winckens LUSTR
  7. Marco van de Klundert Domselaer Cultuur Management
  8. Marco van Es Radio Filharmonisch Orkest
  9. Maria Martpay Theatre Hotel Courage
  10. Marianne Koenders TivoliVredenburg
  11. Marian van der Meer Concertgebouw
  12. Marieke Aarts Buma Cultuur
  13. Marieke Hopman Bachfestival Dordrecht en Schouwburg Kunstmin Dordrecht
  14. Marien van Nieukerken Pianist
  15. Marisa Tempel Gaudeamus Muziekweek
  16. Marjolein Stots Wishful Singing
  17. Marjon Koenekoop Ivy Artists & Internationaal Kamermuziek Festival Utrecht
  18. Mark Gerrits NTB
  19. Marrigje de Jong Ypma Piano's - Steinway Center Nederland
  20. Martijn Buser Gaudeamus Muziekweek
  21. Martijn van Zon Buma/Stemra
  22. Martijn Versteeg Philharmonie Zuid-Nederland
  23. Martin Kothman FNV
  24. Marwil Straat NPO Radio 4
  25. Masa Spaan Concertgebouw De Vereeniging
  26. Maurits Haenen MH management en advies b.v.
  27. Mayke Nas Componist
  28. Melanie Marquenie LUSTR
  29. Merel Vercammen Violist
  30. Merlijn Twaalfhoven The Turn Club
  31. Meta Neeleman Theater Orpheus
  32. Michael Neuburger Cello Biënnale Amsterdam
  33. Michael Nieuwenhuizen De Doelen
  34. Michiel Huisinga TivoliVredenburg
  35. Miranda Driessen Componist
  36. Miranda van Drie Nationaal Jeugd Orkest
  37. Mirjam Zegers ArtEZ
  38. Moeps Stellingwerf Stadsschouwburg en De Vereeniging Nijmegen
  39. Monica van Steen Codarts hoge school voor de kunsten
  40. Monique Krüs Ledenraad Buma/Stemra

N

  1. Neil Wallace De Doelen
  2. Niek Wijns Nederlands Blazers Ensemble
  3. Nii Kwartelai Quartey Theatre Hotel Courage

P

  1. Pascalle Agnes Buma Cultuur
  2. Patrick Heeregrave Buma Cultuur
  3. Patrick van der Hijden ANGL
  4. Paula de Geest NPO Radio 4
  5. Paul Boehle sponsormediair
  6. Paul Gompes Nederlands Jazz Archief
  7. Paul M. van Brugge Paul M. van Brugge
  8. Peter Ouwerkerk International Organfestival Haarlem
  9. Peter Tra TivoliVredenburg
  10. Peter van den Bunder Kunstenbond
  11. Peter Verbaas Wijzer Werven
  12. Petra Trel LUSTR
  13. Pieter Bots Raad voor Cultuur
  14. Pieter de Koe Theatre Hotel Courage
  15. Pim Halkes Rotterdams Philharmonisch Orkest

Q

  1. Quirijn van den Hoogen Rijksuniversiteit Groningen

R

  1. Rebecca Wise Ragazze Quartet
  2. René de Vos Nationaal Fluitconcours
  3. Renée Heijnen Gemeente Utrecht
  4. René Gelderblom Storievents
  5. René Luijpen Britten Concours
  6. René van Geffen Raad voor Cultuur
  7. Reza Namavar Componist
  8. Richard Zijlma Buma Cultuur
  9. Ries Vernooij TivoliVredenburg
  10. Rinus Kroon PRinterface
  11. Rita Zipora Buma/Stemra
  12. Robbert Baruch Buma/Stemra
  13. Rob Hilberink Stichting Liszt Concours
  14. Rob Streevelaar Nederlands Philharmonisch Orkest - Nederlands Kamerorkest
  15. Roland Kieft Radio Filharmonisch Orkest
  16. Roland Spekle Ragazze Quartet
  17. Roos Meuleman Singer/Vocal Coach
  18. Rosa Arnold Ragazze Quartet
  19. Rozalie Hirs Componist en dichter

S

  1. Saber Shreim Theatre Hotel Courage
  2. Sabrina De Croock Klarafestival
  3. Sacha Muller Theatre Hotel Courage
  4. Sally Theatre Hotel Courage
  5. Sander van Maas Raad voor Cultuur
  6. Sander Vos New Arts International
  7. Sanne van den Brink Stichting Nederlands Kamerkoor
  8. Sara Lambrecht Universiteit Utrecht
  9. Sigi Giesler Holland Festival
  10. Simone Kratz Wilminktheater en Muziekcentrum Enschede
  11. Stef Collignon Amerborgh bv.
  12. Stef Coninx Kunstenpunt
  13. Stephanie Spijkerman TivoliVredenburg
  14. Susanna von Canon Instant Composers Pool/Eric Vloeimans
  15. Susanne Lammers Stadspodia Leiden
  16. Susanne Moed Fonds Podiumkunsten/ Dutch Performing Arts
  17. Suzanne van Dommelen TivoliVredenburg
  18. Sven Arne Tepl Residentie Orkest The Hague

T

  1. Tamar Brüggemann Wonderfeel
  2. Tessa Smeulers Theaterfestival Boulevard
  3. Teun van Irsel bkkc brabants kenniscentrum kunst en cultuur
  4. Theo van Dooremalen November Music
  5. Thomas van Ouwerkerk Theatre Hotel Courage
  6. Tobias Borsboom Theatre Hotel Courage
  7. Tomas Deuss Albersen verhuur bv/ Deuss Music

V

  1. Valeria Gorokhovskaya Donemus Publishing BV
  2. Vincent van Kekerix Oorkaan

W

  1. Wilco Bos Gently Music
  2. Willem De Bordes Amsterdam Sinfonietta
  3. Willemijn Mooij NPO Radio 4
  4. Willem Jan Keizer Albersen verhuur bv/ Deuss Music
  5. Willem van Moort B plus C
  6. Wouter den Hond Radio Filharmonisch Orkest-Groot Omroepkoor
  7. Wytske Dijkstra Prinses Christina Concours

Y

  1. Yassine Boussaid Amsterdams Andalusisch Orkest
  2. Yoskha Malais LUSTR
  3. Yvonne Guis Theatre Hotel Courage
  4. Yvonne van den Berg De Oosterpoort en de Stadsschouwburg Groningen