Nov 24th, 2017
Tivolivredenburg Utrecht

Delegates

A

  1. Alejandra Castro Albersen verhuur bv
  2. Aleksandra Markovic Donemus Publishing BV
  3. Anja Kroeze Buma Stemra
  4. Ank Hendriks Gemeente Utrecht
  5. Annelie Oosterwechel Buma Stemra
  6. Annemarie Goedvolk Lustr bv
  7. Annemiek van der Ven Wishful Singing
  8. Annie Moeskops Muziekgebouw Eindhoven
  9. Anthony Fiumara Buma Stemra
  10. Arnold Marinissen Conservatorium van Amsterdam
  11. Ati Gottschal Artez

B

  1. Bart van Meijl Orkest van het Oosten
  2. Bas Heijne NRC
  3. Bas Hollander Jaarbeurs Utrecht
  4. Beitske de Jong NPO Radio4
  5. Benien van Berkel Benien Performing Arts Management
  6. Benson Walch Universiteit Utrecht
  7. Bert Palinckx November Music
  8. Brechtje van Dijk -

C

  1. Chris Dingjan Vereniging van Nederlandse Orkesten
  2. Chris Koolmees Fresco Amsterdam
  3. Christopher Wynn Edinburgh International Festival
  4. Corine Haitjema 24Classics
  5. Cyriel Pluimakers Theater De Stoep

D

  1. Davo van Peursen Donemus
  2. Dennis Dercksen Stadsschouwburg Utrecht
  3. Dieke van der Spek Freelance marketing en communicatie

E

  1. Ekaterina Levental Fresco Amsterdam
  2. Ellen Overweel Prins Bernhard Cultuurfonds
  3. Els Moens Artiestenbureau Els & the Artists
  4. Els Weckx I Solisti del Vento vzw
  5. Emma Rhebergen artiest
  6. Erik de Jong Festival Muziek op de Dommel
  7. Ernst Jaap Rozenboom Musica Antica da Camera
  8. Esther Gottschalk Nieuw Geneco
  9. Esther Ledeboer Human Link
  10. Eva Huisman TivoliVredenburg
  11. Evelien Holster Schouwburg Kunstmin
  12. Evgeny Novikov -
  13. Ewout van der Linden Music Motion

F

  1. Fant de Kanter Componist
  2. Fiedel van der Hijden Stichting Cultura Nova
  3. Florens Booij Gemeente Utrecht
  4. Floris Vermeulen Fonds Podiumkunsten
  5. Francis Broekhuijsen zelfstandig
  6. Francoise van Varsseveld Amsterdams Fonds voor de Kunst
  7. Frank Helmink Buma Cultuur
  8. Frank Veenstra Muziekgebouw Eindhoven
  9. Frans Bernard van Riel Muziekgebouw aan 't IJ
  10. Frans Vreeke TivoliVredenburg
  11. Fred Boot NEW Productions - Soldaat van Oranje
  12. Frederik Styns Symfonie Orkest Vlaanderen
  13. Fusien Verloop Leenaers Verloop van der Westen

G

  1. Gabriëlle Camargo Porras - van Oosterom Donemus Publishing BV
  2. Gabriël Oostvogel De Doelen
  3. Gea Plantinga Stichting Vocaal Talent Nederland
  4. Geert-Jan Beijeren De Oosterpoort en de Stadsschouwburg Groningen
  5. Gerrit Geerts Het Collectief vzw
  6. Gertjan Pruim Holland Festival
  7. Gertrud van Dam Gemeente Utrecht
  8. Gosuin van Heeswijk bkkc brabants kenniscentrum kunst en cultuur
  9. Guido Veuger Freelance producer en zakelijk leider
  10. Guy van Hulst TivoliVredenburg

H

  1. Hanno Tomassen TivoliVredenburg
  2. Hans Aalbers Bestuurslid Buma Cultuur
  3. Hans Stekelenburg Buma Stemra
  4. Harm Groustra Buma Stemra
  5. Harm Witteveen Oranjewoud Festival
  6. Harry-Imre Dijkstra Opus 132 Concertdirectie
  7. Heather Pinkham Donemus
  8. Hedwig Leijten Gemeente Utrecht
  9. Heleen Hulst artiest
  10. Hendrik Storme Festival van Vlaanderen
  11. Henk Heuvelmans Gaudeamus Muziekweek
  12. Henriette van Eckeveld Senf Theaterpartners
  13. Hester Haveman TivoliVredenburg
  14. Hester Mol Calefax Reed Quintet
  15. Hylke Lingen Interartists Amsterdam

I

  1. Ikaros van Duppen Buma Cultuur
  2. Imogen Eve artiest
  3. Ineke Smits Independant Music Professional
  4. Isa Goldschmeding artiest

J

  1. Jacob Frölich Noord Nederlands Orkest
  2. Jacob ter Veldhuis -
  3. Janneke Heinen Centrummanagament Utrecht
  4. Jan-Peter de Graaff Componist
  5. Jan Willem van Dijk Universal Music
  6. Jason Hillebrand Universiteit Utrecht
  7. Jeanine van Ginkel Buma Stemra
  8. Jeff Hamburg Bestuurslid Buma Cultuur
  9. Jeroen Smits Muziekgebouw Eindhoven
  10. Jessie Waalwijk Universiteit Utrecht
  11. Jettie Nijenhuis Nederlands Kamerkoor
  12. Jill Pisters Holland Festival
  13. Joachim Eijlander Musicus
  14. Joachim Fleury NAPK
  15. Johan Kloosterboer De Nieuwsmakelaar
  16. Johan van der Voet Buma Stemra
  17. John Brands Bestuurslid Buma Cultuur
  18. Joost Hillen Bestuurslid Stichting Buiten Gewoon Klassiek
  19. Joost Westerveld Amsterdam Sinfonietta
  20. Jorinke van Deelen Het Concertgebouw N.V.
  21. Jorunn Labordus TivoliVredenburg
  22. Josephine Bode -
  23. Jos Schillings HKU Utrecht Conservatorium
  24. Jules Schaap Opera en Concertzanger
  25. Julia Wolfe -
  26. Juliette Dufornee Organisatie Oude Muziek
  27. Jurgen Warmerdam EPPA
  28. Jurjen Toepoel Parkstad Limburg Theaters

K

  1. Karen Thijssen Operadagen Rotterdam
  2. Kate Rockett Pentatone Music
  3. Kayleigh Hagen Universiteit Utrecht
  4. Kenne Peters Musis & Stadstheater Arnhem
  5. Kik Eveleens Amerborgh Nederland BV
  6. Kiki Raposo de Haas Calefax
  7. Kristien Jansen Koorbiënnale Haarlem

L

  1. Laura Grijns TivoliVredenburg
  2. Leo Dijsselbloem Fonds Podiumkunsten
  3. Leon de Lange Delange artist & concert management
  4. Leonie Kruizenga Holland Festival
  5. Lidy Ettema Cultuur Promotie Utrecht
  6. Lieke Timmermans TivoliVredenburg
  7. Lieke Timmermans TivoliVredenburg
  8. Lili Schutte Conservatorium van Amsterdam
  9. Liza Westendorp Theater & Congres Orpheus
  10. Lucine Schipper TivoliVredenburg
  11. Lydia Harmsen Het Nationale Theater

M

  1. Maja Lozic Muziektheater Transparant vzw
  2. Manuel Gutierrez Rojas Universiteit Utrecht
  3. Margriet van Kraats TivoliVredenburg
  4. Maria Nemtsova -
  5. Marianne Koenders TivoliVredenburg
  6. Marieke Grotenhuis Bach Festival Dordrecht
  7. Marieke Oremus Conservatorium van Amsterdam
  8. Marije Schot International Franz Liszt Piano Competition
  9. Marike van Kasteren Talpa
  10. Marisa Tempel Gaudeamus Muziekweek
  11. Marischka Leenaers Leenaers Verloop van der Westen
  12. Marjon Koenekoop Internationaal Kamermuziek Festival Utrecht
  13. Mark van Schaick Buma Cultuur
  14. Marlou Heijnen Gemeente Utrecht
  15. Martijn van Hulsteijn manager sport at BMC
  16. Masa Spaan philharmonie zuidnederland - De vereeniging - Wonderfeel
  17. Maurits Haenen MH management en advies b.v.
  18. Max Nederkoorn Buma Stemra
  19. Mayke Nas Componist
  20. Menno Zwart -
  21. Merel Junge artiest
  22. Merlijn Kerkhof NRC Handelsblad
  23. Michael Nieuwenhuizen De Doelen
  24. Michiel Huisinga TivoliVredenburg
  25. Miriam Triesschijn Prinses Christina Concours
  26. Mirjam Zegers Artez
  27. Misha de Kanter Koninklijk Conservatorium
  28. Moira Garee Universiteit Utrecht
  29. Monica Germino -

N

  1. Nadine Zijp Lustr bv
  2. Naomi Mul TivoliVredenburg
  3. Neil Wallace De Doelen
  4. Norbert Bode Holland Festival

P

  1. Patrick van der Hijden Angl
  2. Pauline Hunse Universiteit Utrecht
  3. Paul Popma Universal Music bv
  4. Paul Solleveld NVPI
  5. Peter Sikkes Festival deBeschaving
  6. Peter Smidt Buma Cultuur
  7. Peter Tra TivoliVredenburg
  8. Peter Verbaas Wijzer Werven
  9. Petra Remmen Nederlands Filmfestival
  10. Philomeen Lelieveldt Universiteit Utrecht

R

  1. Ramesh Sital Universiteit Utrecht
  2. Rembrandt Frerichs Jazzpianist / Composer
  3. Renee Heijnen Gemeente Utrecht
  4. Riet Jaeken Cultuurcentrum Hasselt vzw
  5. Rita Zipora -
  6. Robbert Baruch Buma/Stemra
  7. Robert Lagendijk Fotograaf
  8. Rob Hilberink International Franz Liszt Piano Competition
  9. Roland Kieft Stichting Omroep Muziek
  10. Ron Ford Fonds Podiumkunsten
  11. Ruth Mackenzie Holland Festival

S

  1. Sander van Maas Konrad Boehmer Foundation
  2. Sarah van Overeem - van der Tholen Witte de With Center for Contemporary Art
  3. Saskia Martens Festival Muziek op de Dommel
  4. Saskia Tilanus Café Theater Festival
  5. Serge van Veggel Opera2Day
  6. Sigi Giesler Holland Festival
  7. Silvia Biemans Butterfly !nc
  8. Simone Meijer Amsterdams Fonds voor de Kunst
  9. Stefan Rosu philharmonie zuidnederland
  10. Stef Collignon Amerborgh bv.
  11. Stef Coninx Kunstenpunt
  12. Stephanie Spijkerman TivoliVredenburg
  13. Steven Walter Podium Esslingen
  14. Stijn van der Schoor Universiteit Utrecht
  15. Susanne Moed Fonds Podiumkunsten

T

  1. Tamar Brüggemann Holland Baroque
  2. Teun van Boxtel Universiteit Utrecht
  3. Teun van Irsel bkkc brabants kenniscentrum kunst en cultuur
  4. Theo van Dooremalen November Music
  5. Thiemo Wind Thiemo Wind Music&
  6. Thomas van Dalen Thomas van Dalen
  7. Tim Aarbodem Universiteit Utrecht
  8. Tommy van Doorn Universiteit Utrecht
  9. Twan Wientjens Orkest Orventus

V

  1. Valeria Gorokhovskaya Donemus Publishing BV
  2. Vera Vos Universiteit Utrecht
  3. Vincent van der Velde Centrummanagament Utrecht

W

  1. Wijbrand Schaap Cultuurpers
  2. Willemijn Mooij NPO Radio 4
  3. Willem Jeths Componist
  4. Wytske Dijkstra Prinses Christina Concours

Y

  1. Yke Toepoel Raad voor Cultuur
  2. Yoram Ish-Hurwitz Oranjewoud Festival
  3. Yvonne Berg De Oosterpoort en de Stadsschouwburg Groningen
  4. Yvonne op de Weegh Sena